Klik op de naam van de kunstenaar voor meer informatie
Beginpagina BEELDEN OP DE KAART>
Tip: Bezoek ook eens de expositie van ZINBEELDEN>
Winston Huisman>
‘Wensboot’ Oostvaardersdijk
Winston Huisman>
‘Toren van hoop’ Den Helder
Winston Huisman>
‘Propje’ Vortum-Mullem
Marcel Blom>
‘Naar overal, behalve naar Warffum’ Warffum
Jac.Splinter>
‘Verdwenen bomen’ Herxen
Niki Murphy>
‘Monument voor de midwinterhoorn’ Achterveld
Geert jan van Oostende>
I haven’t seen you for a long time Sikorsky! Verdronken land van Zuid-Beveland
Dominique Ebbeng>
‘Wederopstand’ Hollandse Hout
Titia Eggen>
‘Als het water komt ben ik hier’ Korn
Elise Le Pair>
‘Een monumentale molshoop als abnormale terreinomstandigheid’ Hooge Aard
Wilma van der Veen>
‘Een ode aan de korte golf ‘ Zenderpark Flevoland
Wilma van der Veen>
‘Sound masking’ Euvelgunne Beluister ook het geluidsfragment op de pagina van Wilma van der Veen
Chris Ros>
‘Een berg voor verdwaalde herinneringen’ Boisheim
Anja Wiese>
‘Red carpet for Langstraat’ Langstraat
Hans Vos>
‘The best ride of all’ snelweg naar Antwerpen
Ria Roerdink>
‘It Heidenskip’ IJsselmeer
Ellen Ter Beek>
‘Gisteren was en morgen is het voorbij’ Voskuil
Hannie van Dalen>
‘Zing met ons mee’ Klein Amsterdam
Nora Hooijer>
Triton-fontein van Bernini Dedemsvaart Samenstelling: Nora Hooijer Foto: Levi Prinsen
Kees Wijker>
‘Een ei in Nieuw-Deurningen’ Nieuw Deurningen
Alinda Ottens>
‘Uitwaaien’ Oploo
Jutta Gielisch>
‘Terp Boie van Blije’ Blije
Merel Holleboom>
‘Vleugel’ Soesterberg Zie ook film ‘Vleugelplan’ op pagina Merel Holleboom.
Corrie van de Vendel>
‘Elders is hoop’ Versen Zie ook film op pagina Corrie van de Vendel
Andrea Lehmann>
‘Appel met doorn’ Apeldoorn
Panka Chirer-Geyer>
‘pretty | bloody’ Louisendorf
Een verhaal van Heike Waldor- Schäfer (met een beeld van Anja Middelkoop)>
‘Wer war Jenneken’ Neerdorp
Caroline Kortenhorst>
‘Tractorpulling’ Hoogblokland
Margriet Gehrels>
De tulp – Aardenburg
Willemien van Gurp>
‘Jacobsladder’ Boswachterij St. Anthonis
Willemien van Gurp>
‘Frau Fisher gaat pootje baden’ Marienbaum
Sigrid Neuwinger>
‘Brückturm’ Zestienhoven
Karlijne Pietersma>
‘De theedoek’ Oldenzaal
Brigitte Dams>
‘Shelters’ Ouddorp
Yvonne Halfens>
‘Memorie voor een verdwenen dorp’ Watervliet
Anke Land>
‘Openbaar Dagboek’ Heemskerkerduin
Berty Stieverding>
‘Milarepa tussen de schapen’ Baambrugge
Lineke Hansma>
‘Wachters’ Landgoed Voorstonden
Imke Beek>
Verbonden beweging Brüggen
Angela Vissers>
‘Nijmegen aan zee’ Nieuwvliet
Ulrike Kessl>
‘Schild’ Wellerlooi
vGtO
Klik op foto voor vergroting
Grenzenlos trinkgut Herzogenrath
Gerlinde Habekotté>
‘Coronaschimmel’ Gemert
Gerlinde Habekotté>
‘Razende bol’ Noorderhaaks
Iris van ‘t Bosch>
‘Boomgebed’ Erve Kots Openluchtmuseum
Ada Dispa>
‘Sommeltjes in de wei’ Bargen
Ineke van Middelkoop>
‘De Pol’ Kasteel Medler
Rita Beckmann>
‘Maria 2.0 offenbart das letzte Geheimnis’ Appeldorn
Rita Beckmann>
‘Belle rêve / Belle träumt’ Oud Zuilen
Rita Beckmann>
‘En ik zou het weer doen’ Kloosterburen Rita Beckmann
Milian van Stokkum>
‘Fred en Jet’ Zestienhoven
Ans Verdijk>
‘Groningen of niet! ‘ Opende
Ans Verdijk>
‘Projectie’ Niersen
Marcel Bors>
‘Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaartkerk’ Raamsdonksveer Zie ook film op de pagina van Marcel Bors
Anke Lohrer>
‘Forever dahlia blossom for Lintvelde’ Lintvelde Zie ook de film op de pagina van Anke Lohrer
Mimi van Bindsbergen>
‘Uit het veen’ Wildervank
Kees van Raaij>
‘IZAN Matrassen’ Welschap
Pier Pennings>
‘Koolstofmonument voor Klazienaveen’ Klazienaveen
Loura van der Meule>
‘De Duinpieper’ Wimmenum
Sven Hoekstra>
‘Monument voor een grens’ Saeffelen
Kristianne Tummers>
‘Sterrenschip’ Lemmer
Kristianne Tummers>
Luchtfietserij Eems
Dorothé Arts>
.
‘Stille roep’ IJsselmeer
Frances van Gool>
‘Brede Wespenocrchis’ Maasvlakte
Annemie Bogaerts>
‘Boortoren op het Kunstveld’ Camperduin
Ger Driessen>
Biesbosch-Banner Biesbosch (Dordrecht)
Rezie Hendriks>
‘Filip de Loyale’ Maldegem
Rezie Hendriks>
‘Regina di Erica’ Haghorst
Matt Hale>
‘Bloo (test)’ Stavenisse
Matt Hale>
‘Monument for Thuum Ceelen Roeven
Carin Unverzagt>
Gaby en André
Barbara Schmitz-Becker>
‘Seemoos’ Waddenzee
Elisabeth Schink>
‘Porreedain’ Elmpt
Karen van Dooren>
‘De humeurigen zullen genezen’ Marienbaum
Anja Middelkoop>
‘Ondersteboven’ Noordwijkerhout
Anja Middelkoop>
‘3 x Wirdum’ Wirdum
Anja Middelkoop>
‘De stille plek’ Rotem
Josette Lenders>
‘De bewegende zandkorrel’ Zouteveen
Frank Ter Beek>
‘Blik op het ongewisse’ Weerribben
Cynthia van Wijngaarden>
.
Angeline Lips>
‘Zeven wachtenden’ Noorderhaaks
Barbara Nicholls>
‘Blueberry’ Gasselterboerveens Zie ook de film op de pagina van Barbara Nicholls
Barbara Nicholls>
Watercolour Raft Oude Tonge
Marike Farenhorst>
‘Ode aan het schaap’ Drouwenerzand
Anne Thoss>
‘Spuren’ Oldeberkoop Anne Thoss
Gudrun Kleffe>
‘Weg in die Zukunft’ Boswachterij Borger
Susanne Müller-Kölmel>
‘Land in Sicht’ Schuilenburg
Susanne Müller-Kölmel>
‘Greed and feed – die goldene Gans und Jorinde’ Vorden
Marlies van Zeben>
‘Copenbrug’ Spengen
Birgit Pardun>
‘Adams und Evas’ Terschelling
Regina Friedrich-Körner>
‘Groot wolkenkasteel’ Deurne
Jürgen Küster>
‘Rode bank op de groene weide’ Hoeven